By, My Hero ! ^^
15 października 2012
okej więc tak mam do sprzedania parę rzeczy, na któe mam nadzieję że ktoś się skusi. na początek bluza "Abercrombie and fitch" stan idealny ubrana dwa razy;)
Nowsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)